دانلود و نقد بررسی فیلم ها

After2 (2020):تحلیل بررسی و دانلود قسمت دوم فیلم افتر2 پس از برخورد

After2 (2020):تحلیل بررسی و دانلود قسمت دوم فیلم افتر2 پس از برخورد این فیلم دو جوان را به تصویر می کشد که زندگی آنها حول محور یکدیگر می چرخد. حتی پس از جدایی، آنها هر بار به نوعی موفق می شوند دوباره با هم جمع شوند. 

فیلم After We Collided به کارگردانی راجر کومبل دنباله ای از فیلم After است که اقتباسی از سری رمان های معروف پس از آنا تاد است. 

این فیلم دو جوان را به تصویر می کشد که زندگی آنها حول محور یکدیگر می چرخد. حتی پس از جدایی، آنها هر بار به نوعی موفق می شوند دوباره با هم جمع شوند. 

با این وجود، فیلم عمدتاً نمی‌تواند به یاد مخاطبان برسد.

برخی از عناصر نیز به صورت کلیشه ای به نظر می رسند. این یک درام عاشقانه نوجوان محور است که در اینجا پسری پرخاشگر با دوران کودکی آسیب زا، عاشق یک دختر جوان بی گناه می شود. دومی به اولی کمک می کند تا بر ترس های گذشته خود غلبه کند، که اصل داستان است. این فیلم مانند پیش درآمد خود، نتوانست خود را به عنوان یک ساعت به یاد ماندنی و احساسی تثبیت کند.

برای دانلود قسمت دوم فیلم افتر2020 به انتهای مقاله مراجعه کنید.

After We Collided

در فیلم After We Collided اکثر شخصیت ها نمی توانند معنا و زیبایی مناسبی به داستان بدهند. فیلم بیشتر آسیب می بیند زیرا شخصیت ها هیچ ارتباط قانع کننده ای بین یکدیگر ندارند که با تماشاگر باقی بماند.

این فیلم به موضوعاتی مانند عشق، آسیب های دوران کودکی ، رابطه بد، اعتیاد و یک مثلث عشقی می پردازد. با این حال آنها در جذب مخاطب تا پایان موفق نیستند. بینندگان مدام به این فکر می کنند که پیام اصلی طرح چیست. این فیلم دارای رتبه R است و مدت زمان آن 1 ساعت و 45 دقیقه است.

بیشتر بخوانید:

داستان یک عشق ناپایدار (پس از برخورد ما)

در صحنه آغازین، هاردین اسکات (قهرمان فاینس تیفین) داستان عشق منحصر به فرد خود را با تسا یانگ (جوزفین لنگفورد) روایت می کند. داشت خاطرات سفر عاشقانه شان را به یاد می آورد. داستان بعد از یک ماه از جدایی آنها شروع می شود و دلیل جدایی آنها به تدریج آشکار می شود. هاردین افسرده هنوز تسا را ​​تمام نکرده است.

او سعی می کند اعتماد او را به دست آورد، در حالی که تسا مرحله جدیدی از زندگی خود را آغاز می کند و کارآموزی در یک شرکت انتشاراتی است. در این فیلم، راجر کومبل سعی می کند نشان دهد که چگونه سرنوشت هاردین و تسا را ​​هر بار که از هم دور می شوند، متحد می کند. اما داستان وصله آنها در نهایت خسته کننده و تکراری می شود. همه چیز در مورد سوء تفاهم های بیهوده، کلمات توهین آمیز، رفتارهای تکانشی، صحنه های صمیمی غیر احساسی و شکاف ارتباطی بین دو شخصیت اصلی است.

فقدان شیمی

آشکاری بین هاردین و تسا وجود دارد. در نتیجه نمی تواند اثری از خود به عنوان یک فیلم عاشقانه به جای بگذارد. مهم نیست که داستان آنها چقدر دردناک به تصویر کشیده می شود، مخاطب برایش سخت است که آنها را احساس کند. احتمالاً تنها چیزی که توجه را جلب می کند نمره پس زمینه است. فیلمنامه فاقد هرگونه جهت گیری مناسب از خط داستانی است.

در مورد فیلمبرداری، متوسط ​​است، هیچ کدام از صحنه ها و دیالوگ ها ارزش به خاطر سپردن ندارند. آنها توخالی هستند و فاقد یک ضربه احساسی هستند. علاوه بر داستان عاشقانه، فیلمنامه همچنین نمی تواند پس زمینه مناسبی از شخصیت ها ایجاد کند. صحنه ها و درگیری های زیادی در فیلم وجود دارد که واقعاً برای طرح مورد نیاز نیست.

شخصیت های مرکزی و تأثیر آنها

تسا یانگ دختری ساده، زیبا، سخت کوش و سرگرم کننده است. او خواهان ثبات و صداقت در رابطه خود است، اما در مورد آنچه خوب است بینش ندارد. شخصیت های جانبی به او در مورد رابطه با هاردین هشدار دادند، اما او بیش از آن سرسخت است که نمی تواند به آن توجه کند. او آنقدر بالغ نشده است که به سمی بودن عشقش پی ببرد .

اگرچه تسا طوری رفتار می کند که انگار از هاردین گذشته است و دوباره به او فرصتی نمی دهد، اما در نهایت در همان حلقه سمی همیشه قرار می گیرد. او و هاردین هر دو فاقد شفافیت و دلیل حساس هستند که چرا رابطه آنها هرگز مسیری پایدار را طی نمی کند.

بیشتر بخوانید:

هاردین اسکات یک نوجوان تکانشی و ناایمن است که نابالغ و صاحب اختیار است و هیچ چشم‌انداز یا هدفی در زندگی ندارد. او احساساتی است، به سختی می تواند خود را بیان کند، اما تسا را ​​تا حدی دوست دارد که هر کاری برای او انجام دهد. گذشته آسیب زا او تا حد زیادی مسئول ساختن او به این شکلی است که هست.

هاردین در طول فیلم هیچ کاری انجام نمی دهد به جز نوشیدن، خالکوبی، دعوا با مردم و تعقیب عشق بانوی سابقش. علاوه بر این، عدم احترام او به زنان با شرط بندی روی جیمی (آریل یاسمین) و تسا مشهود است. با این حال او نیز بعداً متوجه اشتباهات خود می شود و از عملکرد خود عذرخواهی می کند. حتی اگر هیرو گاهی اوقات با طغیان های عاطفی خود بتواند مخاطب را نسبت به او احساس کند، اجرای ضعیف داستان این احساس را تحت الشعاع قرار می دهد.

برای دانلود قسمت دوم فیلم افتر 2020 به انتهای مقاله مراجعه کنید.
تسا و هاردین در یک مهمانی شب سال نو در فیلم After We Collided.
تسا یانگ و هاردین اسکات در فیلم After We Collided

شخصیت های حمایتی در فیلم After We Collided

برخلاف دیگر شخصیت‌ها، دیلان اسپروس در نقش ترور هنوز هم با بازی بی‌دردسر خود کمی متمایز می‌شود. او خجالتی، شوخ، خوش تیپ، با شوخ طبعی است. ترور که همکار تسا است، خیلی زود عاشق او می شود. او درگیر مثلث عشقی می شود که هرگز در فیلم شکل نمی گیرد. Sprouse موفق می شود بینندگان را با شخصیت روی صفحه نمایش خود مجذوب کند. بر خلاف تسا و هاردین، تروور بسیار پخته‌تر، محتاط‌تر و هم سطح‌تر است. او موفق می شود تأثیر ماندگاری بر بینندگانی بگذارد که می خواستند بیشتر شیمی او را با تسا ببینند.

تریش (لوئیز لومبارد) مادر هاردین کمک های معناداری به طرح داستان می کند. او نقش مهمی در اتحاد مجدد تسا و هاردین ایفا می کند.

شخصیت های فرعی دیگری مانند لاندون گیبسون (شین پل مک گی)، کیمبرلی (کندیس کینگ)، مولی ساموئلز (اینانا سرکیس)، نوح (دیلان آرنولد)، جیمی (آریل یاسمین)، کارول یانگ (سلما بلر) و دیگران در این کار نقشی ندارند. خیلی به فیلم علاوه بر این، آنها هیچ کاری انجام نمی دهند، مگر اینکه منجر به درام گاه به گاه خاص بین جفت اصلی شود. این شخصیت ها فقط بدون خط داستانی مناسب در فیلم پرتاب می شوند، حتی برخی از آنها هیچ اهمیتی ندارند.

دانلود قسمت سوم فیلم صحنه دار و عاشقانه افتر2021 After

نتیجه

داستان یک فرار از واقعیت است. این راهی است که مثلاً می‌توان صدها یا حتی هزاران زندگی را زندگی کرد.

تسا یانگ، در فیلم After We Collided (2020).

در پایان، یک نتیجه خوش بینانه وجود دارد زیرا هاردین و تسا پس از فراز و نشیب های فراوان دوباره با هم هستند. کارگردان به دلشکستگی ترور (دیلان اسپروس) اشاره می کند که قصد دارد از تسا برای قرار ملاقات بخواهد. صخره‌ها تماشاگران را به فکر وضعیت اسفناک پدر تسا رها می‌کنند. همه اینها نشان دهنده ادامه احتمالی این فیلم است.

در تلاشی برای تبدیل شدن به یک رمان عاشقانه دلچسب، پس از برخورد ما به یک تصویر سمی بیهوده از چگونگی غلبه عشق واقعی در پایان می رسد. مدام مرا به یاد رابطه ای ناکارآمد می اندازد که هرگز مطلوب نیست. خط داستانی به راحتی فراموش می شود زیرا شخصیت های اصلی بسیار کسل کننده و غیر جذاب هستند. اگرچه لحظاتی گرم، عاشقانه و احساسی وجود دارد، اما در مقیاس بزرگتر فیلم نمی تواند توجه مخاطب را حفظ کند. امیدواریم که دنباله در مقایسه با دو قسمت قبلی، ساعت بهتری باشد.

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x