بازی ها
موضوعات داغ

تست بینایی یاینار / اشتباهات تصویر را در 15 ثانیه پیدا کن!

تست بینایی یاینار

برای اینکه مغز ما سالم و قوی باقی بماند، درست مانند ماهیچه ها، نیاز به تمرین دارد. تمرین مغز باعث می شود که این جسم خاکستری در وضعیت خوبی قرار بگیرد.

اما برای تمرین مغز باید چه کاری انجام داد؟

یکی از بهترین راه ها برای انجام این کار این است که مهارت های شناختی خود را به طور منظم مورد امتحان قرار دهیم. در تست قدرت بینایی یافتن اشتباهات می توانید به خوبی مغز خود را تمرین دهید و به این ترتیب عملکردهای مغز خود را افزایش دهید.

تست قدرت بینایی یافتن اشتباهات

تلاش برای جست‌وجوی جزئیات کوچک در یک تصویر می‌تواند به افزایش عملکرد مغز و رشد توانائیهای شناختی کمک می کند. بازی های فکری، تست ها و پازل ها در حالی که کمی سرگرم‌کننده هستند، بدون آنکه متوجه شوید مغز شما را تمرین می دهند.

سرگرمی یاینار چند تصویر جذاب و زیبا را برای شما به اشتراک گذاشته است. در نگاه اول همه چیز در این تصاویر عادی به نظر می رسد، اما اگر به دقت نگاه کنید، متوجه چند اشتباه عجیب و غریب در آنها خواهید شد.

اشیاء زیادی وجود دارند که در جایی که باید باشند نیستند. می توانید همه آنها را پیدا کنید؟شما اگر بتوانید در کمتر از 20 ثانیه تمام اشتباهات موجود در هر تصویر را شناسایی کنید، مطمئن خواهید شد که دارای قدرت دید، تمرکز و دقت عالی هستید. با دقت تصاویر را پررسی کنید!

تصویر آشپزخانه 1

در این تصویر شما با یک آشپزخانه زیبا روبرو هستید. در این آشپزخانه موارد غیر نرمال و اشتباه به چشم می خورد و اگر دارای چشمان عقابی باشید، می توانید همه اشتباهات موجود را در کمتر از 20 ثانیه تشخیص دهید. با دقت به تصویر نگاه کنید!

تست بینایی یاینار

پاسخ آشپزخانه 2 در تست قدرت بینایی یافتن اشتباهات

برای دیدن پاسخ می توانید به تصویر ذیل مراجعه کنید.

پاسخ تست

تصویر آشپزخانه 2

در این تصویر شما با یک آشپزخانه بسیار زیبا و مرتب روبرو هستید. خانم خانه در آشپزخانه مشغول فعالیت است. اما گویا در این آشپزخانه، موارد غیرنرمال و اشتباه زیادی به چشم می خورد. به دقت به تصویر نگاه کنید…

تصویر شماره 2

پاسخ آشپزخانه 2 در تست قدرت بینایی یافتن اشتباهات

شما می توانید تمام اشتباهات و تفاوت ها و مسائل غیرنرمال را در تصویر مشاهده کنید. احتمالا بیشتر این موارد را شناسایی کرده اید. به تصویر نگاه کنید.

جواب تست 2

اهمیت پرداختن به این آزمون ها

چگونه در این پازل بصری چالش برانگیز عمل کردید؟ آیا احساس کردید که نورون های مغز شما فعال شدند؟ با این فعالیت ساده، به مقابله با کاهش طبیعی «ناهمسانگردی انتشار» کمک کرده‌اید. یعنی شما به معنای واقعی کلمه آب مغز خود را در جریان نگه داشته اید و به این ترتیب پیری، بیماری و آسیب را مهار می کند. هر چه از نظر ذهنی فعال تر باشید، آب راحت تر در بافت مغز حرکت می کند.

آیا این چالش تصویری را دوست داشتید؟ شاید برای شما خیلی راحت بود؟امیدوارم از تست قدرت بینایی و آزمون ذهن امروز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی یاینار مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

منبع
منبع
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x